Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Konkurs plastyczny ,,Bezpieczne wakacje"

We wtorek 23 listopada został rozstrzygnięty konkurs plastyczny ph. "Bezpieczne wakacje". Wszystkie prace były bardzo piękne oraz kreatywne. W związku z tym jury konkursowe przyznało wszystkim dzieciom jednakowe najwyższe miejsce. Każdy uczestnik konkursu otrzymał z rąk pani Dyrektor dyplom Wyróżnienie oraz mały upominek. Gratulujemy wszystkim wygranym oraz zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach. Galerię prac można było podziwiać przez cały tydzień w szatni starszaków.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 25 listopada 2021 18:31
Data ostatniej edycji: cz, 25 listopada 2021 18:34:03

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę