Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

Spotkanie z policjantem

23 listopada w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantem. Pani policjantka wyjaśniła dzieciom zasady bezpieczeństwa na drodze oraz zachowanie się wobec osób nieznajomych, a także w kontakcie z agresywnym psem. Pan policjant wyjaśnił dzieciom jak ważne są odblaski na drodze oraz przypomniał dzieciom numer alarmowy 112. Nasi goście zostali dziś pozytywnie zaskoczeni wiedzą jaką posiadają nasze przedszkolaki na temat bezpieczeństwa. Spotkanie odbyło się w ramach realizowanego w naszym przedszkolu programu profilaktycznego "Z bezpieczeństwem za pan brat. Bezpieczny przedszkolak".

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 25 listopada 2021 18:24
Data ostatniej edycji: cz, 25 listopada 2021 18:28:59

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę