Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Spotkanie z lekarzem

W ramach realizowanego w naszym przedszkolu projektu profilaktycznego ph. "Z bezpieczeństwem za Pan brat. Bezpieczny Przedszkolak" 18 listopada odbyło się  spotkanie z lekarzem p. Teresą Radzio-Piotrowską, która jest również mamą Stasia z gr. IV. Pani Doktor wytłumaczyła dzieciom kilka zasad zdrowego stylu życia, swoje cenne rady poparła pięknymi rysunkami wykonanymi przez tatę Stasia. Dzieci w ramach podziękowania podarowały dla naszego gościa własnoręcznie wykonaną laurkę. Jeszcze raz dziękujemy p. Teresie za przekazanie dzieciom tak wielu ważnych oraz cennych informacji na temat zdrowia. Na pewno dzieci zapamiętają je oraz będą wdrażać na codzień.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
so, 20 listopada 2021 17:14
Data ostatniej edycji: so, 20 listopada 2021 17:19:55

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę