Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Teatrzyk ,,Królem być i przyjacielem"

"Dajcie wszystkim siłę i wsparcie, aby żyć jak w pięknej bajce". Słowa te były głównym mottem  spektaklu "Królem być i przyjacielem" w wykonaniu Teatru Conieco, który gościł 9 listopada w naszym przedszkolu. Dzieci obejrzały historię małego lwiątka i jego taty króla lwa, którzy w wesoły sposób uświadomili wszystkim, jak ważna jest przyjaźń oraz bycie dobrym i pomocnym bez względu na to kim jesteśmy oraz jak wielką mamy siłę i władzę. Każdy z nas może zostać Królem Przyjaźni ❤️🤴👸🦁👑❤️

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 11 listopada 2021 15:40
Data ostatniej edycji: cz, 11 listopada 2021 15:46:34

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę