Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 maja 2024 napisz DONOS@

"Żonkilowe Pola Nadziei"

Działamy z sercem – pod takim hasłem Fundacja „Pomóż Im” Białostockie Hospicjum dla Dzieci startuje w tym roku z 12 edycją kampanii Pola Nadziei. Oczywiście nie mogło nas również zabraknąć. Jednym z zadań kampanii jest sadzenie cebulek żonkili, co ochoczo i z wielką radością uczyniły  dzieci z naszego przedszkola tworząc "Żonkilowe Pola Nadziei" w naszym ogrodzie przedszkolnym. Z tych niepozornych, malutkich cebulek na wiosnę wyrosną piękne żonkile, symbolizujące nadzieję. To kampania społeczna mająca na celu rozpowszechnianie idei opieki paliatywnej oraz bezinteresownej pomocy.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 11 listopada 2021 15:28
Data ostatniej edycji: cz, 11 listopada 2021 15:35:25

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę