Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Jak dobrze mieć sąsiada

Wczoraj w Przedszkolu Publicznym nr 5 w Łomży odbyło się podsumowanie projektu „Razem dla Edukacji – Rodzina Polonijna” dotyczącego współpracy „Piąteczki” z polskim przedszkolem w Wilnie.

Inicjatywa jest współfinansowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Oprócz omówienia zagadnień merytorycznych, podziwialiśmy zabawy, śpiewy i tańce w wykonaniu najmłodszych uczestników. Uroczystość swoją obecnością, oprócz gości z Wilna, uświetnili również Prezydent miasta Łomży - Mariusz Chrzanowski, Alicja Konopka - Przewodnicząca Rady Miejskiej, Hanka Gałązka radna Rady Miejskiej Łomży i Wiceprzewodnicząca Rady Krajowej Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” oraz Pan Leszek Konopka - prezes spółdzielni mieszkaniowej Perspektywa. Mamy nadzieję, że te kilka dni spędzonych w naszym mieście będzie początkiem wspaniałej przyjaźni i nawiązania jeszcze ściślejszej współpracy.

 

Agata Komorowska
pt, 29 października 2021 20:20
Data ostatniej edycji: so, 30 października 2021 17:07:00

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę