Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 września 2021 napisz DONOS@

Kolejny sukces Adasia

Kolejny sukces w konkursie plastycznym osiągnął Adaś z grupy 5-latków. Wziął on udział w konkursie pt. „Łomżyńskie widoki”, który został zorganizowany przez Szkołę Podstawową Nr 4 w Łomży i zdobył I miejsce.

Celem konkursu było rozwijanie zdolności manualnych i plastycznych dzieci, wyobraźni, inwencji twórczej, umiejętności wypowiedzi artystycznej oraz promowanie walorów krajobrazowych powiatu łomżyńskiego. Jury konkursowe oceniało prace pod względem samodzielności, kreatywności, estetyki wykonania oraz walorów artystycznych.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach!

Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 28 czerwca 2021 18:35
Data ostatniej edycji: pon, 28 czerwca 2021 18:37:00

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę