Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Sukces Adasia w konkursie plastycznym "Nasza planeta Ziemia"

Kolejnym sukcesem i dużym talentem wykazały się dzieci z grupy 5-latków, które wzięły udział konkursie plastycznym pt. „Nasza planeta Ziemia” zorganizowanym przez Prezydenta Łomży.

Ogromny sukces osiągnął Adaś w kategorii przedszkole zdobywając I miejsce.  W konkursie udział wzięli: Mateusz Smoliński, Amelia Szymańczyk, Wiktoria Rogińska, Milena Szulborska oraz Krzysztof Konopka.

Celem konkursu było zainteresowanie dzieci tematyką ochrony Ziemi oraz uświadomienie młodych pokoleń jakie są zagrożenia związane z zanieczyszczeniem środowiska, które czyhają na naszą planetę.

 

W sumie wpłynęło 173 prace konkursowe, które ze względu na ograniczenia związane z sytuacją epidemiczną przyjmowane były w formie zdjęć drogą mailową.

 

Komisja oceniła prace pod względem samodzielności, kreatywności i pomysłowości ukazania troski o naszą Planetę i idę dbania o własne środowisko.

 

W dniu 2 czerwca w Hali Kultury w Łomży odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. Adaś z rąk Pana Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego odebrał dyplom i nagrodę.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 03 czerwca 2021 21:50
Data ostatniej edycji: pt, 04 czerwca 2021 09:42:14

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę