Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 sierpnia 2021 napisz DONOS@

Otrzymaliśmy Specjalny Oczyszczacz Powietrza

W dniu wczorajszym (26.04) Pani Dyrektor odebrała z rąk Pana Krzysztofa Staniórskiego z firmy Ekologiczny Dom specjalny oczyszczacz powietrza. Spotkanie odbyło się w Urzędzie Miejskim w Łomży, w obecności Pana Mariusza Chrzanowskiego - Prezydenta Miasta Łomży. Nasze przedszkole jest pierwszą placówką w mieście, które otrzymało taki sprzęt.

Przedszkolaki od Pana Prezydenta otrzymały również słynne pluszowe misie "Łomżatki", za które serdecznie dziękujemy. Nasi milusińscy będą teraz w o wiele mniejszym stopniu narażeni na różnego rodzaju choroby, czy powszechne w dzisiejszych czasach alergie. Pani Dyrektor, na ręce Pana Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego i Pana Krzysztofa Staniórskiego przekazała specjalne statuetki od wdzięcznych przedszkolaków.

Za wszystkie prezenty serdecznie dziękujemy. 

Zdjęcia pochodzą ze strony: www.lomza.pl

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 27 kwietnia 2021 19:45
Data ostatniej edycji: wt, 27 kwietnia 2021 19:50:41

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę