Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 września 2021 napisz DONOS@

Dzień Nowych Technologii w Edukacji

Dnia 22 marca nasze przedszkole po raz kolejny wzięło udział w ogłoszonym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki Dniu Nowych Technologii w Edukacji. Celem tej inicjatywny jest promowanie technologii informacyjno-komunikacyjnych stosowanych w pracy z dziećmi.

Przedszkolaki przez cały dzień uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem różnorodnych sprzętów TIK. Najmłodsze dzieci brały udział w wiosennych zabawach z użyciem tabletów.  4-latki wykorzystały tablicę interaktywną do rozwiązywania różnych zadań, rebusów. 5-latki rozwiązywały łamigłówki za pomocą robota edukacyjnego Photon. Natomiast starszaki uczestniczyły w zabawach z matą do kodowania. Przedszkolaki wiedzą, że nowoczesna technologia jest przydatna w codziennym życiu, dlatego starają się korzystać z niej jak najczęściej.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 22 marca 2021 16:30
Data ostatniej edycji: pon, 22 marca 2021 16:40:16

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę