Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lipca 2021 napisz DONOS@

VIII Zimowa Olimpiada Sportowa

Huhuha Huhuha nasza zima zła. Ale przedszkolaki z piąteczki wcale zimy się nie boją. Wprost przeciwnie - wspaniałą białą aurę wykorzystały do zabaw i szaleństw na śniegu. W piątek - 5 lutego, przedszkolaki z grupy IV i V uczestniczyły w VIII Zimowej Olimpiadzie Sportowej.

To wydarzenie stało się juz w piąteczce tradycją, ale po raz pierwszy zima na prawdę się postarała i pozwoliła zorganizowac nam zawody na powietrzu. Było podpalenie znicza olimpijskiego, hymn oraz ślubowanie rywalizacji w duchu fair play. Następnie dzieciaki podzielone na cztery drużyny uczestniczyły w zimowych konkurencjach. Zawodników do walki dzielnie dopingowały cheerleaderki z grupy II. Po emocjonujacych zabawach dzieciaki otrzymały medale olimpijskie, a zgaszeniem znicza zakończyliśmy naszą Zimową Olimpiadę. Następna już za rok. Mamy nadzieję, że również w fantastycznej śnieżnej aurze.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pt, 05 lutego 2021 20:18
Data ostatniej edycji: pt, 05 lutego 2021 22:00:05

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę