Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lipca 2021 napisz DONOS@

Bal karnawałowy

We wtorek 19 stycznia w każdej grupie odbył się noworoczny bal karnawałowy. Już od rana w salach słychać było śmiech, muzykę i dobrą zabawę.

Przedszkolaki w strojach karnawałowych z utęsknieniem wyglądały najważniejszego gościa czyli Świętego Mikołaja. W miedzyczasie dzieciaki uczestniczyły w zabawach tanecznych oraz konkursach. Mikołaj odwiedził każdą grupę i zostawił przedszkolakom miłe niespodzianki. Wszyscy w doskonałych humorach spedzili ten mroźny styczniowy dzień. Kolejny bal już za rok! 🎉🤡💃🎩

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 19 stycznia 2021 20:12
Data ostatniej edycji: cz, 21 stycznia 2021 20:15:13

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę