Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Uczniowie z SP w Kupiskach najlepsi w unihokeju

Główne zdjęcie
Złota drużyna

Chłopcy ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kupiskach wygrali finał wojewódzki w unihokeju, który odbył się 11. grudnia w Białymstoku.

Chłopcy ze szkoły w Kupisach udowodnili, że nie ma na nich mocnych w unihokeju nie tylko w rejonie Łomży. W finale rozgrywek wojewódzkich, rozgrywanych  w Zespole Szkół Katolickich  w Białymstoku, pokonali SP Wysokie Mazowieckie 10:0 i SP 2 Białystok 2:1. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Tomasz Smekta, a także wyróżniono  Macieja Osieckiego.

Skład Złotej Drużyny tworzą: Hubert Kania, Tomasz Jastrzębski, Paweł Szymański, Sebastian Rokuszewski, Dominik Zaczek, Maciej Osiecki, Tomasz Smekta, Patryk Zysk, Mateusz Faryna i Mateusz Polkowski.

 

Chłopcy  i dziewczęta, które dzień wcześniej wywalczyły II miejsce, od 21 lat trenują pod okiem Adama Wszeborowskiego. 

Foto: Złota drużyna
Foto: Maciej Osiecki
Foto: Tomasz Smekta

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę