Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 17 stycznia 2021 napisz DONOS@

II miejsce w województwie w unihokeju dla SP Kupiski

Dziewczęta z Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kupiskach zajęły drugie miejsce w wojewódzkim finale w unihokeju. Finał rozgrywany był 10 grudnia 2020 rok w Zespole Szkół Katolickich w Białymstoku.

Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Maja Jakubiak. 

Skład srebrnej drużyny: Alicja Kowalczyk, Paulina Żelazna, Karolina Filipkowska, Angelika Świerczewska, Julia Piotrowska, Maria Jankowska, Julia Pawelczyk, Maja Jakubiak i Martyna Dzierzgowska. 

Uczniowie ze Szkoły w Kupiskach w unihokeja grają po okiem trenera Adama Wszeborowskiego od 21 lat. W tym czasie dziewczęta 8 razy wygrywały finały województwa i 2 razy chłopcy. 

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę