Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 13 czerwca 2021 napisz DONOS@

Mamo! Tato! Nie pal!

Przedszkole Publiczne nr 5 w Łomży od września realizuje program profilaktyczny „Na sportowo jest zdrowo”, współfinansowany ze środków UM w Łomży. Jednym z działań w jego ramach było przedstawienie teatralne pt. „Mamo, Tato. Nie pal!”.

Szalejąca pandemia niestety utrudniła nam zadanie, a rodzice nie mogli obejrzeć efektów przygotowań naszych przedszkolaków na żywo. Dzieci 5 i 6- letnie mimo przeciwności postanowiły jednak pokazać swoje umiejętności teatralne i poprzez krótkie scenki, piosenki oraz tańce uświadomić dorosłym, że palenie szkodzi zdrowiu. Spójrzcie, w jaki sposób przedszkolaki wspólnie ze Smokiem Dinkiem próbowały pomóc rodzicom pozbyć się tego nałogu. Serdecznie zapraszamy do oglądania fotogalerii oraz reportażu na profilu facebookowym przedszkola:

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pt, 27 listopada 2020 23:57
Data ostatniej edycji: so, 28 listopada 2020 17:37:23

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę