Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 13 czerwca 2021 napisz DONOS@

,,Kto Ty jesteś? - Polak Mały"

Piąteczka świętowała uroczyście rocznicę ,,Odzyskania Niepodległości" przez Polskę.

11 listopada, to jedna z najważniejszych dat w historii Polski. Tego dnia, po 123 latach niewoli Polska odzyskała niepodległość. Tradycyjnie z okazji ,,Święta Odzyskania Niepodległości" odbywa się w naszym przedszkolu piękna, patriotyczna uroczystość. W tym roku było trochę inaczej niż zazwyczaj.

10 listopada wszystkie przedszkolaki przyszły do przedszkola w odświętnych, galowych strojach. Każda grupa w swojej sali zaprezentowała program artystyczny mający na celu kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji,  utrwaliły symbole narodowe naszego kraju, rozwijały postawę patriotyczną. Dzieci wraz z nauczycielami oraz personelem przedszkola, w tym samym czasie, dokładnie o godz. 11:11 odśpiewały hymn narodowy ,,Mazurek Dąbrowskiego" w ramach akcji MEN ,,Szkoła do Hymnu". Następnie dzieci zaprezentowały w wierszach oraz pieśniach patriotycznych swoją miłość oraz przywiązanie do kraju. Nie zabrakło również pięknych polskich tańców, które dzieci wykonały z dumą i uśmiechem na twarzy.

,,Dzień Niepodległości" był bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i napewno zapadnie on na długo w pamięci naszych ,,Małych Polaków - patriotów"

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 11 listopada 2020 11:50
Data ostatniej edycji: śr, 11 listopada 2020 12:15:36

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę