Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Piąteczka biła rekord w ,,Przerwie na czytanie"

13 października nasze przedszkole brało udział w I Międzynarodowej edycji V Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu - "Przerwa na czytanie" organizowanego w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom".

Królową dzisiejszego dnia w Przedszkolu Publicznym Nr 5 w Łomży była KSIĄŻKA. Dzieci miały możliwość przenieść się do zaczarowanego świata wyobraźni i fantazji. Mogły poczuć się jak księżniczki, rycerze czy małe zwierzątka, bohaterowie ich ulubionych bajek. Od rana przez cały dzień w naszym przedszkolu wybrzmiewał dźwięk czytanych bajek i baśni najsławniejszych pisarzy. Oprócz słuchania książek czytanych przez nauczycieli oraz personel przedszkola, dzieci słuchały również bajek czytanych przez sławnych ludzi, znanych z telewizji, podczas wyświetlanych nagrań na tablicy multimedialnej oraz słuchając audiobooków. W wolnej chwili dzieci chętnie korzystały z kącika książki, oglądając książeczki oraz opowiadając bajki na podstawie ilustracji oraz własnej wyobraźni.
Czytanie dzieciom książek rozwija ich inteligencję, wyobraźnię, wzbogaca słownictwo, wyrabia wrażliwość dzieci. Zachęcamy do codziennego czytania dzieciom książek, ponieważ nie tylko rozwijamy w nich ciekawość poznawania świata, ale również mamy możliwość zacieśniania więzi uczuciowej oraz wspólnego spędzenia czasu.
Dzisiejszy dzień był wyjątkowy, a królowa dzisiejszego dnia pozostanie z nami na zawsze.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 13 października 2020 21:34
Data ostatniej edycji: śr, 14 października 2020 11:22:09

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę