Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Sukces Wiktora Kosowskiego z UKS "Return" Łomża

Główne zdjęcie
Wiktor Kosowski na korcie

Wiktor Kosowski zawodnik UKS "Return" Łomża, działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, zajął III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetów w Tenisie w Grodzisku Mazowieckim.

Nasz tenisista po pierwszej wolnej rundzie wynikającej z rozstawienia (Wiktor jest obecnie na 15 miejscu w kraju w rankingu Kadetów PZT) ograł Gabriela Wójcickiego (Klub Sportowy Tenis Szczawno-Zdrój) 6/4 1/6 12/10. W kolejnym meczu 6/2 6/2 zwyciężył z Igorem Kubalką (Międzyszkolny Klub Sportowy Andrychów). W walce o finał turnieju Wiktor uległ Damianowi Piekarzowi (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 6/2 6/4, który wygrał cały turniej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę