Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Osiem awansów ”PREFBETU Śniadowo’’ Łomża na Mistrzostwa Polski

Po dwóch miesiącach opóźnienia lekkoatleci rozpoczęli sezon startowy. Znakomicie wypadli zawodnicy „PREFBETU”, którzy wciągu sześciu dni startowali w czterech miastach Polski. Osiem osób uzyskało minima na Mistrzostwa Polski w swoich kategoriach wiekowych oraz ustanowiono 30 rekordów życiowych

Białystok (23.06) to 7 zwycięstw i pięć miejsc na podium. Świetny start młodzika Bartosza Rogińskiego, który zwyciężył na 100 i 200 metrów. Warte zauważenia są zwycięstwa Rafała Pogorzelskiego na 1000m (2:30,86), Dawida Likwiarza 800m (1:58,52),Beaty Trzonkowskiej dysk - 48,79, Piotra Dąbrowskiego 100m - 11,32 oraz awans Martyny Krawczyńskiej na Mistrzostwa Polski Jun. Młodszych 400m - 58,85.

Olsztyn (26 06) - zwycięstwo Martyny Krawczyńskiej i drugie miejsce Bartosza Rogińskiego odpowiednio na 800 (2:18,51) i 300 metrów - 39,19. 

Białystok (27.06) trzy awanse czterystumetrowców na Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Piotr Dąbrowski (50,10), Igor Duchnowski (50,68) i Bartosz Jurak (51,05).

Warszawa (27.06) Zwycięstwo  i „życiówka” Rafała Pogorzelskiego z awansem na Młodzieżowe MP w biegu na 1500m (3:56,54) oraz awans na Mistrzostwa Polski Juniorów Dawida Likwiarza również na 1500m (4:05,21)

Łódź (28.06) juniorka młodsza Maja Łyskowka  ustanawia rekord życiowy na 100m - 12.65

- Gratuluję zawodnikom, ponieważ bardzo dobrze zaczynają ten sezon – mówi trener Andrzej Korytkowski. - Daje się zauważyć, że przerwa spowodowana wirusem nie wpłynęła zbytnio na naszych zawodników i są oni w wysokiej formie. Tradycyjnie chciałbym podziękować za pomoc i możliwość przygotowań do sezonu firmie PPB PREFBET ze Śniadowa oraz  rodzicom dzieciaków, którzy wożą  zawodników na zawody. Na pewno sami nie bylibyśmy w stanie tego zrobić ze względu na małą dotację od miasta, którą otrzymaliśmy za sprawą prezydenta Chrzanowskiego  i jego doradców. Co ciekawe ta dotacja starczyła nam mniej więcej do …marca. My moglibyśmy się już z dotacji rozliczyć 2 miesiące temu, bo od tej pory działamy tylko dzięki sponsorowi i rodzicom. Na razie nic nie zamierzamy odpuszczać, bo mamy nadzieję na pozyskanie jakiś środków finansowych pozwalających normalnie działać zwłaszcza, że nawał Mistrzostw Polski i innych imprez przypada na wrzesień-listopad. Zobaczymy co czas przyniesie, na razie cieszymy się z dobrej rozpoczęcia sezonu, nie poddajemy się i z niecierpliwością czekamy następnych zawodów.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę