Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Maluszki w świecie teatru

W pierwszym tygodniu marca maluszki przeniosły się w świat teatru.

Specjalny gość Miś Adaś (pacynka) opowiedział dzieciom jak należy zachowywać się podczas wizyty w teatrze, dzieci poznały podstawowe słownictwo dotyczące teatru, dowiedziały się jak nazywają się lalki biorące udział w przedstawieniach teatralnych. Dzieci wspólnie z p. Izą wykonały piękne kukiełki, które zostały umieszczone w teatrzyku kukiełkowym. W piątek maluszki "wybrały się" do Teatru na przedstawienie "Czerwony kapturek". Następnie sami mogli wcielić się w rolę aktorów i za pomocą kukiełek oraz pacynek przedstawić własne spektakle. Takie zajęcia uczą dzieci kreatywności oraz przezwyciężania nieśmiałości przed publicznymi występami.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 09 marca 2020 21:10
Data ostatniej edycji: pon, 09 marca 2020 21:21:32

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę