Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Akademia Przedszkolaka

20 lutego (czwartek) starszaki wzięły udział w kolejnym spotkaniu w ramach Akademii Przedszkolaka. Podczas spotkania dzieci miały okazję obejrzeć przedstawienie pt "Zamieszanie w krainie lodu:. Studenci w żartobliwy sposób przekazali dzieciom podstawowe zasady ruchu drogowego, przypomnieli numery alarmowe oraz przestrzegli przed niebezpiecznymi sytuacjami w życiu codziennym. To było bardzo ciekawe i jednocześnie pouczające spotkanie.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 20 lutego 2020 21:48
Data ostatniej edycji: cz, 20 lutego 2020 22:14:56

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę