Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Łobodziński drugi w Dubaju

Główne zdjęcie
Piotr Łobodziński

Biegający w barwach LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża Piotr Łobodziński zajął drugie miejsce w sobotnim biegu Almas Tower Run w Dubaju. W stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich nasz Mistrza Świata i 6- krotny zdobywca Pucharu Świata w biegach po schodach na najwyższe wieżowce, został pokonany o 2 sekundy przez młodszego biegacza z Malezji.

Zawodnicy mieli do pokonania 64 piętra. Rekord trasy należy do naszego towerrunnera i wynosi 7 minut i 45 sekund. W sobotę Łobodziński pobiegł 8:01, czyli delikatnie słabiej co wykorzystał Wai Ching Soh zatrzymując zegar na 7:59. Drugie miejsce to nie porażka, ale zawodnik LŁKS „Prefbet Śniadowo” nie krył rozgoryczenia. Licząc od roku 2016 lekkoatleta miał w Dubaju iście kosmiczną passę. Na 8 biegów nie przegrał ani razu... do soboty.
- Jestem bardzo wkurzony, gdyż wiem, że popełniłem kilka błędów i pomimo nieidealnej formy powinienem to wygrać, jak to czyniłem 4-krotnie w poprzednich edycjach – mówił po biegu Łobodziński. - To nie jest tak, że nie wiem co się stało. Moja forma jest porównywalna z poprzednimi latami na początku lutego. Po prostu ja pobiegłem lekko słabiej, a Malezyjczyk wykorzystał maksymalnie swą obecnie wysoką dyspozycję. No nic sezon się dopiero zaczyna i trzeba się będzie odkuć.
Najbliższy start na schodach w kalendarzu Łobodzińskiego to Wieża Eiffla w Paryżu 11 marca.

Foto: Piotr Łobodziński
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę