Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 października 2022 napisz DONOS@

Lekkoatleci w formie

Główne zdjęcie
Bartosz Jurak

Kolejny dobry start na hali Arena w Toruniu zaliczyli lekkoatleci „Prefbet Śniadowo” Łomża. Trener Andrzej Korytkowski podkreśla, że zawodnicy są w dobrej dyspozycji i mogą odgrywać pierwszoplanowe role na Mistrzostwach Polski.

Przed tygodniem Korytkowski informował o pierwszym starcie jego podopiecznych w 2020 roku. Podczas mitingu w Toruniu wystawieniu zawodnicy „Prefbet Śniadowo” Łomża ustanowili rekordy życiowe.  (zobacz: Lekkoatleci dobrze rozpoczęli sezon halowy

Tym razem trener Korytkowski wystawił zawodników do innych konkurencji niż przed tygodniem. Także tym razem w większości bili oni rekordy życiowe i odgrywali główne  role w swoich konkurencjach. 
- Najlepsze wyniki z naszych zawodników osiągnęli zwycięzca na 2000 metrów Rafał Pogorzelski -5:29,29, drugi w trójskoku Przemysław Łyskawy -14.26 (rek.żyć), oraz drugi wśród kadetów na 600 metrów Bartosz Jurak (1:23,61) – przekazuje Andrzej Korytkowski. - Wynik Bartka jest obecnie trzecim w Polsce po rekordziście Polski (Kacprze Lewarskim z Elbląga 1:20.11) oraz drugim Piotrze Dąbrowskim z Prefbetu (1:23,50). Wysokie wyniki na 600-set metrów naszych zawodników, zarówno dziewcząt jak i chłopców, dają dużą szansę na medal w sztafecie 4x400 podczas Halowych Mistrzostw Polski.

Inne ciekawsze wyniki osiągnięte przez zawodników „Prefbet Śniadowo” Łomża:

  • Krawczyńska Martyna 600 m – 1:39,13 (m 2 w kadetach) - 5-ty wynik w Polsce
  • Dzwonkowska Karolina 600 m - 1:42,14 (rek. życiowy)
  • Duchnowski Igor 300 m – 36.41 (rek. życ.) - 4-ty wynik w Polsce
  • Dąbrowski Piotr 300 m - 36.48 (rek. życ.) - 5-ty wynik w Polsce
  • Folga Bartłomiej 2000 m - 5:52,82 (rek. życ.) - 5ty wynik w Polsce
220810024636.gif
Foto: Bartosz Jurak
Foto:
Foto:
Foto: Piotr Dąbrowski
Foto:
Foto:
Foto: Martyna Krawczyńska

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę