Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Sędziowie z Łomży wygrali

Łomża wygrała rozgrywane po raz 13. Mistrzostwa Sędziów Piłki Nożnej województwa podlaskiego o Puchar Przewodniczącego KS Podlaskiego ZPN. Rozgrywki zorganizowano w Łapach. Mecze systemem „każdy z każdym” prowadziło pięć zespołów. Drużyna z Łomży w całych mistrzostwach nie straciła nawet jednej bramki.

W Mistrzostwa Sędziów Piłki Nożnej województwa podlaskiego uczestniczyły zespoły z Białegostoku, Bielska Podlaskiego, Łap, Łomży i drożyna Oldboje. Drużyna sędziów z Łomży wystąpiła w składzie: Krzysztof Mysliński, Robert Dąbrowski, Sebastian Dąbrowski, Jakub Kaseja, Karol Choiński, Radosław Jemielity, Patryk Gutowski, Paweł Mackiewicz, Piotr Karwowski i Krzysztof Boguski. Jak się okazało nie miała sobie równych. Łomżanie najpierw pokonali 4 do 0 drużynę z Bielska Podlaskiego, później bezbramkowo zremisowali z Oldbojami, po czym pokonali 1 do 0 Łapy i 2 do 0 Białystok. Zdobywając 10 punktów i nie tracąc w całym turnieju nawet jednej bramki sędziowie z Łomży wygrali turniej zasłużenie. Dodatkowo Robert Dąbrowski z Łomży został uznany najlepszym zawodnikiem Mistrzostw. 

W turnieju drugie miejsce zajęła drużyna Oldboje, trzeci Łapy, a dalej był Białystok i Bielsk Podlaski. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę