Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Jasełka

Ostatnie przedświąteczne dni upłynęły w Przedszkolu Publicznym nr 5 pod znakiem bożonarodzeniowych Jasełek. Przedstawienie o Świętej Rodzinie odbyło się w pięknej scenerii przywołującej magiczny, świąteczny nastrój.

Dnia 17 grudnia dzieci wystąpiły przed swoimi rodzicami, rodzeństwem oraz zaproszonymi gośćmi, którzy przybyli do przedszkola na wspólne kolędowanie. Przedszkolaki wcieliły się w postacie związane z narodzinami Jezusa Chrystusa. Byli to Józef i Maryja, aniołowie, pastuszkowie oraz Królowie.

 

 

Mali aktorzy, we wspaniałych strojach, prezentowali się doskonale. Z wielkim zaangażowaniem prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. W całym przedszkolu rozbrzmiewał przepiękny śpiew kolęd. Po przedstawieniu wszyscy połamali się opłatkiem składając sobie nawzajem życzenia. Pani dyrektor Jadwiga Juchniewicz  życzyła wszystkim  obecnym zdrowych i spokojnych Świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz pomyślności w Nowym Roku.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 17 grudnia 2019 22:20
Data ostatniej edycji: wt, 17 grudnia 2019 22:25:54

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę