Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Wycieczka do Mazurolandii

Dziś chętne dzieciaki z naszego przedszkola wybrały się na wycieczke do Mazurolandii. Głównym celem naszej podróży było spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Po opuszczeniu autokaru w mikołajkowej wiosce czekały juz na nas elfy, które zaprosiły wszystkich na ciepłą herbatkę i słodki poczestunek. Podczas oczekiwania na Świętego dzieciaki przygotowywały samodzielnie stroiki-choineczki oraz rysowały swoje wymarzone prezenty. Jednak to główny punkt wycieczki wywarł na każdym przedszkolaku najwieksze wrażenie. Podczas spotkania z Mikołajem rozwiązywaliśmy świąteczne zagadki, opowiadaliśmy o swoich marzeniach, a Elf-pomocnik niszczył w niszczarce wszelkie złe uczynki. Na koniec każde dziecko otrzymało certyfikat spotkania. Domek Mikołaja otaczały miniatury znanych budowli Warmii i Mazur. Mogliśmy zobaczyc m.in. Zamek Krzyżacki, czy Sanktuarium w Świętej Lipce. Po pysznym obiadku wyruszyliśmy w droge powrotną do Łomży.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 04 grudnia 2019 19:19
Data ostatniej edycji: so, 07 grudnia 2019 18:51:36

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę