Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Czarownica w opałach

Za górami, za lasami w chatce na kurzej łapce.... A co było dalej? To już opowiedziały dzieciaki z grupy III w przedstawieniu pt. "Czarownica w opałach". W środę - 27 listopada rodzice mieli okazję zobaczyć na scenie małych aktorów. Spektakl opowiadał historię niesfornej czarownicy Hogaty, która próbowała dowiedzieć się jak zadbać o swoje zdrowie.

W krainie czystości wspólnie z małym Brudasem, Baba Jaga uczyła się jak dbać o higienę. Podczas pobytu w Krainie Zdrowego Odżywiania przekonała się na własnej skórze, że cukierki szkodzą, a żeby uśmiech był piękny trzeba współpracować ze szczoteczką i dentystą. W Krainie Czystego Powietrza mimo prób zniewolenia przez papierosa Hogata próbowała wspólnie z dziećmi rzucić palenie. Było to pierwsze tak duże przedsięwzięcie małych przedszkolaków. Dzieci mimo tremy pięknie zaprezentowały się na scenie. 

Przedstawienie było jednym z działań programu profilaktycznego „Zdrowy Przedszkolak”  realizowanego w ramach Projektu Urzędu Miejskiego w Łomży.

 

Serdecznie dziękujemy rodzicom zaangażowanym w przygotowanie przedstawienia, a w szczególności: Panu Piotrowi Dąbrowskiemu – tacie Oli, Pani Ewie Sielewińskiej – mamie Igora oraz Pani Barbarze Sienkiewicz – Hańderek – mamie Laury. 

 

Zapraszamy również na przedszkolnego facebooka:

https://www.facebook.com/109444710459791/videos/484473829079082/

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 28 listopada 2019 19:52
Data ostatniej edycji: cz, 28 listopada 2019 21:08:36

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę