Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Quiz matematyczny

26 listopada wszystkie dzieci brały udział w quizie matematycznym w ramach Innowacji Pedagogicznej w zakresie rozwijania kompetencji matematycznych wdrożonej do realizacji na rok szkolny 2019/2020.

Celem innowacji jest nabywanie umiejętności matematycznych jako niezbędnych do podjęcia nauki w szkole, wspieranie dzieci w rozwoju uzdolnień oraz wspomaganie tych, które rozwijają się wolniej lub nieharmonijnie. Innowacja pedagogiczna realizowana jest na podstawie Programu zajęć matematycznych pt. ,,Wesoła matematyka”. Dziś podsumowaliśmy dwa miesiące zajęć, które były prowadzone na co dzień w poszczególnych grupach : Październik - ,,Orientacja przestrzenna”, Listopad - ,,Rytmy”. Poprzez różnorodne zabawy oraz ćwiczenia dzieci utrwaliły sobie części ciała, orientację w schemacie swojego ciała, kierunki w przestrzeni, rytmiczną organizację czasu, dostrzeganie rytmicznej regularności. Wspólnie zauważyliśmy, że matematykę spotykamy na każdym kroku oraz jest dookoła nas, a także można bawić się matematyką w przyjemny i wesoły sposób, a przy okazji uczyć się i zdobywać wiele umiejętności matematycznych.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 28 listopada 2019 19:33
Data ostatniej edycji: cz, 28 listopada 2019 19:40:56

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę