Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Dzień Życzliwości

21 listopada obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. W naszym przedszkolu również uczciliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Tego dnia przedszkole zostało ozdobione kolorowymi plakatami z wesołymi sentencjami.

Już od rana czekało na dzieci i rodziców wiele atrakcji i pozytywnych emocji. Wchodząc do przedszkola można było napisać życzenie lub pozdrowienie na dużym sercu, do wyboru były również gotowe sentencje. Każdy mógł zabrać ze sobą miłe słowo i przekazać je dalej . Rodzice oraz dzieci otrzymali również ordery uśmiechu, które miały im przypominać aby nie zapominali dziś o uśmiechu i życzliwym słowie dla innych. Nie zapomnieliśmy również o przekazaniu miłego słowa i uśmiechu dla Pani Dyrektor oraz wszystkich pracowników przedszkola - dzieci spacerowały po przedszkolu z pudełeczkiem życzliwości oraz orderem uśmiechu. Przez cały dzień, w czasie zabaw i zajęć dzieci zastanawiały się co to jest koleżeństwo, uprzejmość i życzliwość wobec rówieśników i dorosłych i jak można je okazywać. Przy tej okazji każdy przedszkolak wypowiadał miłe słowa drugiej osobie, pamiętając o ,,magicznych słowach grzecznościowych”. Była to wspaniała nauka życzliwości i koleżeństwa. Taki dzień jak ten przypomina wszystkim, że warto się zatrzymać i uczynić drobny gest życzliwości w stronę drugiego człowieka poprzez ciepły uśmiech, miłe słowo, czy przyjazne nastawienie. 

W dniu życzliwości życzymy wszystkim uśmiechu i radości.

Autor tekstu:  Izabela Sztejno

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 24 listopada 2019 19:01
Data ostatniej edycji: nie, 24 listopada 2019 19:09:20

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę