Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zawody sportowe "Lubimy sport"

W piątek - 15 listopada w grupach starszych odbyły się zawody sportowe pod hasłem "Lubimy sport", w ramach programu profilaktycznego "Zdrowy Przedszkolak".

Zaczęliśmy od rozgrzewki i wspólnego tańca cheerleaderek. Następnie dzieci 5 i 6 letnie rozwijały swoją sprawność i koordynację podczas różnorodnych konkurencji sportowych. Podczas rywalizacji nie było wygranych i przegranych. Najważniejsze, że wszyscy doskonale się bawili. Na koniec dzieciaki otrzymały dyplomy sportowca. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 17 listopada 2019 21:06
Data ostatniej edycji: nie, 17 listopada 2019 21:25:54

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę