Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Pasowanie Maluszków

Dziś maluszki zostały prawdziwymi przedszkolakami, ponieważ brały udział w najważniejszej uroczystości dla każdego dziecka ,,Pasowanie na Przedszkolaka”. Dzieci ubrane w żółto – czarne barwy, jak przystało na pszczółki, w obecności rodziców z wielkim zapałem i zaangażowaniem oraz uśmiechem na twarzy recytowały nauczone wierszyki, śpiewały piosenki oraz tańczyły.Następnie dzieci z podniesionymi paluszkami do góry głośno przyrzekały zostać zuchami i prawdziwymi przedszkolakami.

Nie obyło się również bez ślubowania rodziców, którzy zgodnym chórem przyrzekali zawsze mieć w pamięci, że ich dziecko jest unikalnym darem. Następnie za pomocą dużego kwiatka pani Dyrektor pasowała każde dziecko na prawdziwego przedszkolaka. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy – pszczółki. Na zakończenie uroczystości dzieci zaśpiewały piosenkę ,,Jestem sobie przedszkolaczek” oraz zostały zaproszone wspólnie z rodzicami na słodki poczęstunek. Uroczystość ta była wielkim przeżyciem dla przedszkolaków, a dla rodziców powodem do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.Następnie dzieci z podniesionymi paluszkami do góry głośno przyrzekały zostać zuchami i prawdziwymi przedszkolakami. Nieobyło się również bez ślubowania rodziców, którzy zgodnym chórem przyrzekali zawsze mieć w pamięci, że ich dziecko jest unikalnym darem. Następnie za pomocą dużego kwiatka pani Dyrektor pasowała każde dziecko na prawdziwego przedszkolaka. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy – pszczółki. Na zakończenie uroczystości dzieci zaśpiewały piosenkę ,,Jestem sobie przedszkolaczek” oraz zostały zaproszone wspólnie z rodzicami na słodki poczęstunek. Uroczystość ta była wielkim przeżyciem dla przedszkolaków, a dla rodziców powodem do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 30 października 2019 22:01
Data ostatniej edycji: śr, 30 października 2019 22:07:36

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę