Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

Wyróżnienie w Konkursie "Europo, jesteśmy z Tobą"

W poniedziałek – 28 października podczas uroczystej gali w Operze i Filharmonii Podlaskiej, odebraliśmy wyróżnienie w konkursie edukacyjnym „Europo jesteśmy z Toba, 15 lat w Unii Europejskiej w barwach Biało-Czerwonych. ”

Wydarzenie to zorganizowało Kuratorium Oświaty w Białymstoku  we współpracy z białostockim Młodzieżowym Domem Kultury. Realizatorem projektu wspartego przez Ministerstwo Kultury był Wojewoda Podlaski.

Zadanie konkursowe polegało na opracowaniu prezentacji z działań placówki, przedstawiających formy przeżywania świąt narodowych oraz ważnych rocznic historycznych, głównie  obchodów Święta 3 Maja, Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz 15 rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Nasze przedszkole otrzymało grawerton oraz dyplom z rąk Ministra Edukacji Narodowej, Pana Dariusza Piontkowskiego. Uroczystość uświetnili goście: Wojewoda Podlaski – Pan Bohdan Paszkowski oraz Podlaski Kurator Oświaty – Pani Beata Pietruszka, którzy złożyli  podziękowania oraz gratulacje wszystkim placówkom.

Podczas spotkania nie zabrakło występów artystycznych o charakterze patriotycznym: pieśni, a także tańców narodowych i ludowych. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 29 października 2019 13:18
Data ostatniej edycji: wt, 29 października 2019 20:06:21

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę