Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Warsztaty artystyczne

Starszaki miały dziś niecodzienne zajęcia, spotkały się bowiem z instruktorami muzycznymi pracującymi w Miejskim Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży - panem Bernardem Karwowskim oraz panem Cezarym Borusiewiczem.

Były to warsztaty artystyczne Spotkanie z Kulturą Niepopularną - Mini OFF-ROAD. Zajęcia te mają na celu odkrywanie nowych talentów oraz kształtowanie gustu przyszłych odbiorców i twórców kultury.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 24 października 2019 21:00
Data ostatniej edycji: cz, 24 października 2019 21:03:52

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę