Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

4-latki na Poczcie

Dnia 15 października 4 latki wybrały się na pocztę. Celem wycieczki było zapoznanie z instytucją poczty i pracą urzędników pocztowych.

Dzieci poznały zakres usług pocztowych, zadania jakie spełnia ten urząd w naszym życiu.  Przedszkolaki utrwaliły logo poczty oraz oglądały różnorodne przekazy pocztowe. Poznały drogę listu, paczki i innych przesyłek, oraz osobiście wysłały pocztówkę z widokiem naszego miasta Łomży do naszego przedszkola.  Wizyta na poczcie była również dobrą okazją do utrwalenia nawyku kulturalnego zachowania się w miejscu publicznym.

Wycieczka okazała się pouczająca i bardzo interesująca, a dzieci wracały do przedszkola pełne miłych wrażeń.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 21 października 2019 21:21
Data ostatniej edycji: pon, 21 października 2019 21:48:26

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę