Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

3 razy królewna, 3 razy smok

Przedstawienie ,,3 razy królewna, 3 razy smok", zagrane w czwartek (17 października) w przedszkolu, zaskoczyło wszystkie dzieci. Aktorzy teatru ,, Pod Orzełkiem'' opowiedzieli nie jedną, a trzy historie o królewnach.

Choć wszystkie bajki zaczynają się tak samo, to w zależności od charakteru królewny  Złośnicy, Beksy lub Roztropnej dalszy ciąg był zupełnie inny. Dzieci utożsamiały się z bohaterkami bajek, uczyły się, że w różnych sytuacjach życia mogą zachować się dobrze lub źle, a najlepszym orężem w walce z bajkowym Smokiem jak i codziennymi strachami jest uśmiech i rozwaga , a nie płacz i złość.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 17 października 2019 21:03
Data ostatniej edycji: cz, 17 października 2019 21:12:32

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę