Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Łebkowski „testuje” obiekty przed Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio

Główne zdjęcie
Karol Łebkowski w Tokio

Igrzyska Olimpijskie to najważniejsze zawody sportowe na świecie. Rozgrywane co cztery lata w przyszłym roku odbędą się w Tokio stolicy Japonii. Na 10. miesięcy przed Olimpiadą Japończycy zorganizowali zawody pod nazwą Test Event Tokio 2020, które mają pomóc w sprawdzeniu stanu przygotowań obiektów i organizacji IO. Wśród powołanych do zawodów sędziów międzynarodowych jest łomżyniak Karol Łebkowski.

Mieszkający w Łomży Karol Łebkowski (54 lata) to dyrektor Szkoły Podstawowej w Kupiskach. Znany jest jednak przede wszystkim jako trener i międzynarodowy sędzia zapasów. Podczas ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Brazylii w 2016 roku sędziował zmagania zapaśników włącznie z najważniejszymi finałami o złote medale. 
Teraz jest w Tokio, gdzie w przyszłym roku odbędzie się kolejna Olimpia. Łebkowski został zaproszony jako jeden z 29 sędziów z całego świata, w tym 6 z Europy, do sędziowania zapaśniczych pojedynków podczas zawodów Test Event Tokio 2020. 
- W tym gronie mam zaszczyt sędziować i wypowiedzieć swoją opinię na temat stanu przygotowań obiektów, na których latem będą rozgrywane Igrzyska Olimpijskie – przekazuje z Japonii Karol Łebkowski.
Rywalizacja podczas Test Event Tokio 2020 odbywa się we wszystkich dyscyplinach, które rozgrywane są podczas Igrzysk. Głównym celem zawodów jest sprawdzenie stanu przygotowań obiektów i organizacji przyszłorocznej, największej na świecie, imprezy sportowej.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę