Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

„Super Team” wygrał WTPN

Drużyna „Super Team” z kapitanem Dominikiem Dłużniewskim wygrała „Wakacyjnym Turnieju Piłki Nożnej”, który odbywał się na boisku „Orlik 2012” przy ulicy Bernatowicza. - Rozgrywki zorganizowane zostały dla dzieci i młodzieży, które spędzają wakacje w mieście – przekazuje Wojciech Klimaszewski animator obiektu sportowo – rekreacyjnego „Moje Boisko –Orlik 2012.

Był to już kolejny taki wakacyjny turniej piłkarski. Na przełomie lipca i sierpnia każdego dnia w godzinach popołudniowych na płycie boiska stawiali się zawodnicy zamieszkujący „starą” części naszego miasta. Piłkarze rywalizowali w drużynach złożonych z pięciu zawodników i bramkarza. 
- Uczestnicy turnieju podeszli do zawodów z ogromnym zaangażowaniem, starając się wypaść jak najlepiej – przekazuje Wojciech Klimaszewski, który był organizatorem i sędzią rozgrywek, które zakończyły się w środę.
Pamiątkowe koszulki i medale dla wszystkich zawodników ufundował Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łomży, Jerzy Łuba.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę