Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Piłkarski „Turniej Służb”

Wygrali łomżyńscy strażacy pokonując w finale funkcjonariuszy służby więziennej z Czerwonego Boru. Na boisku Orlik przy I LO w Łomży rozegrano piłkarski „Turniej Służb” o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Łomży. Turniej był jedną z inicjatyw zorganizowanych w ramach lokalnych obchodów jubileuszu 100-lecia powstania Policji Państwowej, a do rozgrywek przystąpiło sześć zespołów.

Piłkarskie zespoły tworzyli: policjanci z Komendy Miejskiej w Łomży, strażacy Państwowej Straży Pożarnej w Łomży, druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej gminy Nowogród, funkcjonariusze służby więziennej z Zakładu Karnego w Czerwonym Borze, ratownicy medyczni Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży oraz członkowie Grupy Ratowniczej „Nadzieja” Łomża.

Na boisku nie brakowało sportowych emocji, woli walki i zaciętej rywalizacji. Najbardziej skuteczni okazali się łomżyńscy strażacy, pokonując w finale funkcjonariuszy służby więziennej. Na trzecim pucharowym miejscu stanęli strażacy ochotnicy z gminy Nowogród.

Statuetkę króla strzelców odebrał Dawid Andrzejczyk z OSP gminy Nowogród, najlepszym bramkarzem Turnieju został Daniel Olszewski – PSP Łomża, natomiast najlepszym zawodnikiem wybrano Michała Łuckiewicza z ZK Czerwony Bór.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary, statuetki, dyplomy i medale, które wręczał im nadkom. Marek Sienkiewicz Komendant Miejski Policji w Łomży.

 

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę