Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Brązowy medal sztafety Prefbetu

Igor Duchnowski, Dawid Likwiarz, Bartosz Jurak i Piotr Dąbrowski, czyli sztafeta 4x400 metrów chłopców „Prefbet Śniadowo” Łomża, wywalczyli brązowy medal podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży rozgrywanej w Poznaniu wywalczyła brązowy medal. - Nasi zawodnicy stoczyli ciężki bój, a sprawa podziału medali toczyła się do samej mety – podkreśla Andrzej Korytkowski, trener i prezes klubu.

Wynik łomżyńskiej sztafety to 3:24,20. Jest to już dziesiąty medal Mistrzostw Polski w sztafecie 4x400 wywalczony przez zawodników z tego klubu w ciągu ostatnich 14-tu latach. 
- Cieszę się niezmiernie z tego „krążka”, ponieważ pomimo, że na żadnej ze zmian nie spadliśmy poniżej trzeciego miejsca, to losy medalu ważyły się do ostatnich metrów – relacjonuje Andrzej Korytkowski. - Z pośród tych 10. sztafetowych medali zdobytych w historii klubu, na pewno ten było najciężej wywalczyć i była najmniejsza różnica nad rywalami z czwartej lokaty. Bardzo pozytywne jest to, że oprócz medalu nasz drugi skład osiągnął 6. czas imprezy, a z 8 zawodników z tych dwóch składów, tylko jedna osoba przechodzi za rok do kategorii wyższej czyli juniora. 

Oprócz sztafet 4x400 we współzawodnictwie wzięli  jeszcze udział inni zawodnicy „Prefbetu Śniadowo” Łomża:
10. Folga Bartłomiej - 1500 m
10. 4x100 M (Dąbrowski Paweł, Duchnowski Igor, Jurak Bartosz, Dąbrowski Piotr)
13. Dzwonkowska Karolina - 1500 m z przeszkodami
16. Likwiarz Dawid - 800 m
16. Dąbrowski Piotr - 400 m
19. Dąbrowski Paweł - 100 m

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę