Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Tomasz Waldziński - Trener Coach

Główne zdjęcie
Tomasz Waldziński

Tomasz Waldziński, trener i założyciel UKS „Retur” Łomża, a od niedawna także kierownik Zakładu Kultury Fizycznej w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, uzyskał prestiżową specjalizację w tenisie Trener Coach przyznawaną przez International Tennis Federation. Tego typu uprawnienie trenerskie jest identyfikowalne w skali międzynarodowej, a w Polsce posiada je zaledwie kilka osób.

Zdobyta przez Waldzińskiego akredytacja Międzynarodowej Federacji Tenisa oznacza, że może on trenować zawodników wysokowyczynowych, którzy startują w turniejach międzynarodowych – TE, ITF, WTA, ATP. Wcześniej uczestniczył w kursie prowadzonym przez najlepszych szkoleniowców świata: Louisa Cayera (trener braci Murray’ów oraz dziewięciu innych znakomitych zawodników),  Simona Wheatley’a (prowadzi kurs High Performance dla LTA), Carla Maesa (wieloletni trenera Kim Clisters), Richarda Schonborna (były główny trenera DTB, który pracował min. z Borisem Beckerem i Steffi Graff),  Hrvoje Zmajic’a  (trener-metodyk ITF, najlepszy w Europie specjalista od biomechaniki tenisa) oraz Mieczysława Bogusławskiego (były trener Jerzego Janowicza oraz kadry Kazachstanu).  


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę