Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Wakacje w mieście na sportowo (dla dzieci do lat 10)

Akademia Piłkarska Lider po raz kolejny zaprasza dzieci spędzające początek sierpnia w Łomży na półkolonie dochodzeniowe "Sportowe Wakacje w mieście" Proponujemy spędzenie wolnego czasu w sposób aktywny i ukierunkowany na kształtowanie zdrowych nawyków, które mają pozytywny wpływ na poprawny rozwój i dalsze zdrowe życie młodego człowieka.

Półkolonie „Sportowe Wakacje w Mieście” to zorganizowana forma radosnego i aktywnego wypoczynku połączonego z edukacją w formie gier i zabaw. Każdy dzień rozpoczniemy dużą dawką pozytywnej energii w formie ogólnorozwojowego treningu rozciągającego. Zajęcia prowadzone będą według bloków tematycznych dedykowanych na poszczególne partie ciała. Następnie przyjdzie czas na język angielski metodą „uczyć-bawiąc”. Zajęcia ukierunkowane będą na poznawanie słownictwa zwiazanego z piłką nożną oraz zwrotów w formie gier i zabaw. Do lepszego utrwalenia nowo poznanych słówek wykorzystamy aplikacje mobilne.  Po lekcji drugie śniadanie, po którym na grupę będzie czekała codziennie atrakcja dnia tj zorganizowane wyjście: Zabawa w Parku Trampolin, Wycieczka edukacyjna do Muzeum Północno Mazowieckiego, wycieczka z nauczycielem historii pt. "Co musisz wiedzieć o Łomży", wizyta w Parku Wodnym i inne. Po powrocie obiad. Po obiedzie czas wolny. Bezpieczny wygrodzony teren Kampusu PWSIiP zachęca do gry na boisku wielofukcyjnym, odpoczynku na ławeczkach wśród zieleni, poznawanie i rozmowę z nowymi kolegami/koleżankami. Na zakończenie każdego dnia odbędzie się trening sportowy na obiektach Stadionu Miejskiego w Łomży. Po treningu każdy uczestnik półkolonii otrzymuje owocową przekąskę regeneracyjną.
Wszystkie zajęcia będą prowadzone przez osoby z doświadczeniem w swojej dziedzinie(trenerzy, pedagodzy). Dodatkowo podczas wszystkich zajęć obecny będzie pedagog wychowawca. Każdy uczestnik półkolonii zostanie objęty ubezpieczeniem NNW oraz wyposażony w dwie koszulki (treningową i reprezentacyjną) i czapkę z daszkiem.

Poniżej szczegółowy grafik dnia:
8:00 - 9:00 zbiórka, gry i zabawy na świeżym powietrzu
9:00 - 9:45 ogólnorozwojowe ćwiczenia rozciągające
9:55 - 10:10 drugie sniadanie
10:15 - 11:00 angielski na sportowo
11:05 - 13:30 codzienne zorganizowane wyjście z grupą (Park Trampolin, Park Wodny, Wycieczka z nauczycielem historii "Co musisz wiedzieć o Łomży", Dzień w Muzeum Północno-Mazowieckim)
13:30 - 13:50 obiad13:50 – 14:10 czas wolny
14:30 - 16:00 trening sportowy (Stadion Miejski)
16:00 - 16:10 odbiór dzieci

Bazą półkolonii są obiekty udostępnione przez Państwową Wyższą Szkołę Informatyki i Przedsiębiorczości oraz Liceum Mistrzostwa Sportowego skupione w Campusie Uczelni przy ul. Wiejskiej w Łomży.

Zapraszamy dzieci z Łomży i okolic w terminie:
5-9 sierpnia (20 miejsc)

Szczegółowe informacje:
Facebook: Akademia Piłkarska Lider
tel. 602 157 405 oraz 602 311 493


tekst płatny

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę