Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Młodzieżowa Mistrzyni Polski w skoku w dal z Łomży

Główne zdjęcie
Katarzyna Bargielska (domtel-sport.pl)

Katarzyna Bargielska, absolwentka II LO w Łomży i wychowanka trenera Jana Kotowskiego z LKS Narew Kurpiewski Łomża, która aktualnie reprezentuje AZS-AWF Biała Podlaska, zdobyła złoty medal podczas rozgrywanych w Lublinie Młodzieżowych Mistrzostwa Polski (20-22 lata). - Kasia sprawiła sobie i trenerom wielką niespodziankę pokonując wyżej notowane rywalki z całego kraju – podkreśla Jan Kotowski.

Katarzyna Bargielska (20 lat) złoto wywalczyła skacząc w trzeciej próbie na odległość 6 metrów i 9 centymetrów. Podczas mistrzostw granicę 6 metrów pokonała także Adrianna Sułek reprezentująca klub Zawisza Bydgoszcz (6.02), która zajęła drugie miejsce. Reszta zawodniczek miał wyniki znacznie słabsze. 
Jan Kurpiewski podkreśla, że Katarzyna Bargielska to trzecia zawodniczka z Łomży, która pokonała granicę sześciu metrów w skoku w dal. Wcześniej dokonały tego Ewa Kazimirska - 6,14 m (2001 r.) oraz Banach Marzena - 6,02 m (2006 r.) Podobnie jak Bargielska one także są wychowankami LKS Narew Kurpiewski Łomża i trenera Jana Kotowskiego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę