Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Mistrzyni

Malwina Szewczyk, 15-latka z Łomży wygrała Mistrzostwa Polski Niesłyszących Kobiet w szachach. - Malwina, jako juniorka, pokonała bardziej doświadczone od siebie szachistki, co dobrze rokuje na przyszłość – podkreśla Magdalena Sobocińska z Akademii Szachowej Sobocińscy w Łomży, w której trenuje utalentowana szachistka.

Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących Kobiet i Mężczyzn oraz Głuchoniewidomych rozegrano w dniach 19-23.06.2019 r. w Krakowie. Zdobywająca pierwsze miejsce Malwina Szewczyk obroniła tytuł mistrzowski. 
W najbliższym czasie młodą szachistę z Łomży czekają jeszcze większe wyzwania. W wakacje dziewczynka będzie uczestniczyć w Mistrzostwach Europy Juniorów Niesłyszących do lat 19, a w grudniu zagra we Włoszech jako silny filar polskiej drużyny olimpijskiej kobiet niesłyszących.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę