Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Medal na Mistrzostwach Polski

Główne zdjęcie
fot. A. Korytkowski

Ewa Jagielska, 37-letnia lekkoatletka, dziś reprezentująca LŁKS „PREFBET Śniadowo” Łomża, zdobyła brązowy medal podczas Otwartych Mistrzostwach Polski Kobiet w Biegu Ulicznym na 5 km. Mistrzostwa odbyły się w Cieninie Zabornym w Wielkopolsce.

Jak przekazuje Andrzej Korytkowski, prezes LŁKS „PREFBET Śniadowo” Łomża w Mistrzostwach wzięło 75 zawodniczek. 

- Nasza biegaczka została wyprzedzona przez Monikę Kaczmarek (AZS Łódź) - 16.44 oraz Beatę Lupa (Karkonosze Running TEAM) – 16,52 – podaje Korytkowski wskazując, że czas Ewy Jagielskiej - 17.05 był o 12 sekund lepszy od czwartej Angeliki Mach (AZS UMCS Lublin). 

Natomiast przed tygodniem w Warszawie na tym samym dystansie rywalizowali panowie. Trzej zawodnicy PREFBETU byli w czołówce, ale niestety medalu nie udało się zdobyć. Jakub Nowak zajął 4 lokatę, Emil Dobrowolski był 5., a Mateusz Demczyszak zawody ukończył na 8 miejscu. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę