Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Dni adaptacyjne

W dniach 13-18 czerwca w naszym przedszkolu odbyły się dni adaptacyjne dla dzieci, które wkroczą od września pełnoprawnie w progi naszej placówki.

Podczas tych kilku dni odbyło się spotkanie z Dyrektorem, poznanie kadry pedagogicznej oraz występy artystyczne dzieci 5 letnich. Pani Basia - logopeda, przedstawiła prezentację, pod hasłem "Jak przygotować dziecko do pobytu w przedszkolu". Nie zabrakło oczywiście wspólnych zabaw dzieci, rodziców i nauczycielek w sali oraz ogrodzie przedszkolnym.

Takie spotkania mają na celu integracje dzieci i rodziców z przedszkolem, przybliżenie rodzicom form pracy z dziećmi, a przede wszystkim eliminację stresu związanego z rozpoczęciem roku przedszkolnego. Na spotkania adaptacyjne zapraszamy nowe przedszkolaki również w sierpniu.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 23 czerwca 2019 21:13
Data ostatniej edycji: nie, 30 czerwca 2019 13:13:12

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę