Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Mali taekwondziści rywalizowali w Łomży

Ponad 150 zawodników rywalizowało w Łomży w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików oraz VII Otwartych Mistrzostwach Miasta Łomży dzieci Taekwondo Olimpijskiego. W pierwszych z nich rywalizowały dzieci w wieku 10-11 lat, w drugich jeszcze młodsi.

Zawody rozgrywano w  hali widowiskowo-sportowej Szkoły Podstawowej nr 9 w Łomży, przy ul. Ks. Anny 18. Na matach spotkali się młodzi taekwondziści z województw: łódzkiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego i podlaskiego. 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików TKDO przeznaczone były dla młodzików rocznik 2009-2008, a VII Otwarte Mistrzostwa Miasta Łomży dzieci TKDO dla dzieci do lat 9. 
Wśród rywalizujących w MMM TKDO byli również zawodnicy Młodzieżowego Klubu Sportowego „Medyk” Łomża. Najlepiej z nich spisał się Jakub Plona, który wywalczył srebrny medal. Alicja Karwowska zdobył brązowy medal w kategorii walk oraz sprawnościowej, a Wiktor Nikonowicz brązowy medal. Trener łomżyńskich taekwondzistów jest Paweł Remiszewski

W dekoracji medalowej zawodników wziął udział Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski, pod którego patronatem odbywały się VII Otwarte Mistrzostwa Miasta Łomży dzieci TKDO dla dzieci.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę