Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Przedszkolaki na Festynie Rodzinnym przy Kościele p.w. Krzyża świętego

W gorące niedzielne popołudnie przy kościele p.w. Krzyża świętego w Łomży odbył się Festyn Rodzinny.

Nie mogło również zabraknąć przedszkolaków z piąteczki. Pięciolatki z gr. IV w składzie: Lena T., Lena P., Lena S., Helena, Zuzia D., Zuzia K., Tosia, Amelia, Wiktoria, Jaś, Szymon B., Sebastian, Kamil, Miłosz, wykonały trzy układy taneczne do piosenek ,,Time of my life", ,,Despacito", ,,Mambo Italiano". Następnie swoim występem rozbawił publiczność Sebastian Arnista - zdobywca II miejsca w konkursie recytatorskim dla przedszkolaków ,,O złotą różdżkę dobrej wróżki" w Białymstoku, recytując wiersz J. Brzechwy ,,Na straganie".Dziękujemy rodzicom za umożliwienie dzieciom występu na scenie

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 10 czerwca 2019 19:37
Data ostatniej edycji: pon, 10 czerwca 2019 19:46:01

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę