Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Dzień Dziecka na Starym Rynku

Poniedziałek w naszym przedszkolu był pełen atrakcji. Rano dzieciaki spotkały się z ratownikiem medycznym, a zaraz po obiedzie ruszyły na Stary Rynek, gdzie odbywał się Ekologiczny Dzień Dziecka zorganizowany przez Samorząd Studentów Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży wspólnie z Miastem Łomża oraz Zakładem Gospodarowania Odpadami.

 Nie zabrakło uwielbianych przez dzieciaki dmuchańców, ogromnych baniek mydlanych, skręcania balonów, czy malowania buziek. W specjalnie przygotowanych stoiskach dzieci mogły dowiedzieć się jakie są  korzyści płynące z prowadzenia recyklingu. Dla przedszkolaków była to świetna zabawa i pouczająca lekcja. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 04 czerwca 2019 16:16
Data ostatniej edycji: śr, 05 czerwca 2019 19:35:44

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę