Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 30 września 2022 napisz DONOS@

Piłkarskie wicemistrzynie województwa

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Piątnicy zdobyły Wicemistrzostwo Województwa Podlaskiego w piłce nożnej. Piłkarki w drodze po sreberka pokonały drużyny z: Turośli, Śniadowa, Zambrowa (SP 3), Sztabina, Domanowej i Białegostoku (SP 6). Przegrały tylko jeden mecz i niestety ten najważniejszy z SP Poświętne.

Jask relacjinuje Marcin Zabielski trener i opiekun druzyny mecz finałowy był bardzo wyrównany. W regulaminowym czasie gry padł remis  1 : 1, a w dogrywce to rywalkom  dopisało szczęście i mecz zakończył się wynikiem 2 : 1. W drużynie z Piątnicy najlepszą piłkarką została wybrana Solińska Kinga, a tytuł najlepszej bramkarki w turnieju finałowym przypadł Amelii Włostowskiej.
Gratulacje dla całej drużyny.

 

220810024636.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę