Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Srebro dla UKS 4 Łomża

Dziewczęta reprezentujące Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża i Szkołę Podstawową nr 4 w Łomży zajęły drugie miejsce w finale Mazowieckiej Ligi Koszykówki U-11. Łomżyńska drużyn rywalizowała z zespołami z Piaseczna i Grodziska Mazowieckiego.

- Mecz o złoto przegraliśmy siedmioma punktami. Przez pierwsze trzy kwarty prowadziliśmy i byliśmy o krok od zwycięstwa, jednak drużyna gospodarzy niesiona dopingiem swojej publiczności w czwartej kwarcie doprowadziła do remisu i po trzech nieszczęśliwych błędach, które popełniliśmy w obronie udało się im wyjść na przewagę. Naszym dziewczynkom zabrakło sił, by odrobić tę stratę. Drugi mecz wygraliśmy prowadząc od początku do końca – relacjonuje Marcin Piotrowski trener drużyny.  

Skład drużyny:
1. Maja Sierzputowska - kapitan
2. Oliwia Dąbrowska
3. Oliwia Cwalina
4. Karolina Laskowska
5. Łucja Pawłowicz
6. Gabriela Ustaszewska
7. Wiktoria Chojnowska
8. Oliwia Łada
9. Justyna Dudas
10. Nikola Kozłowska
11. Michalina Siedlanowska
12. Martyna Grodzka
13. Hanna Faryna
14.  Pola Balewska
15. Iza Gleba
16. Natalia Jankowska
17. Zofia Cichocka
18. Maja Zysk
19. Anna Polkowska


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę